Contacts

Booking excursions

+385 52 525 881
+385 52 525 882

TICKET OFFICE FAŽANA

Hotel room booking

+385 52 525 807
+385 52 525 536

Working hours from Monday to Friday: 08:00 - 16:00
prodaja@np-brijuni.hr

Hotel reception

+385 52 525 861

Working hours: 00:00 - 24:00

Javna ustanova
Nacionalni park Brijuni

Adresa:
Brijuni, 52100 Pula, Hrvatska

Adresa za dostavu pošte:
Brionska 10, 52212 Fažana, Hrvatska

OIB: 79193158584
VAT ID: HR79193158584

Commercial bank:
Račun otvoren u Zagrebačkoj banci
IBAN: HR0523600001101435571
SWIFT/BIC: ZABAHR2X

Do you have a question?

Please check whether your question has already been answered in our database of questions and answers. Click the link below to visit our Frequently Asked Questions (FAQs) section.

Frequently asked questions
Organisation unit Kontakt

Ured ravnatelja

dr. sc. Marno Milotić, mag.ing.silv., v.d. ravnatelja

ravnatelj@np-brijuni.hr
brijuni@np-brijuni.hr
+385 52 525 800

Odnosi s javnošću i međunarodna suradnja

Reanna Brajković Relić, voditeljica

press@np-brijuni.hr
+385 52 525 931, +385 99 26 55 058
Pravo na pristup informacijama

Odjel stručnih poslova zaštite, održavanja, očuvanja, promicanja i korištenja Nacionalnog parka

Alena Sprčić, v. d. rukovoditelj

strucna-sluzba@np-brijuni.hr
kultura@np-brijuni.hr
Odjel stručnih poslova: +385 52 525 842; +385 52 525 820; +385 98 399 537
Odsjek za zaštitu kulturnih dobara: +385 52 525 822; +385 52 525 823; +385 99 228 1455

Odjel čuvara prirode

Daniel Marušić, rukovoditelj

cuvari-prirode@np-brijuni.hr
vatrogasci@np-brijuni.hr
propusna@np-brijuni.hr
Čuvari prirode: +385 98 334 443

Odjel za posjećivanje, sport i rekreaciju

Marija Štoković, rukovoditeljica

izleti@np-brijuni.hr
+385 52 525 882; +385 52 525 883; +385 99 546 4701

Odjel za promidžbu i prodaju

Lenka Vidas, rukovoditeljica

prodaja@np-brijuni.hr
sales@np-brijuni.hr
Prodaja: +385 52 525 807; +385 52 525 536; +385 52 525 914; +385 98 490 793; +385 99 281 1454
Promidžba: +385 52 525 806; +385 98 441 518

Odjel za ugostiteljstvo i hotelijerstvo

Nataša Stojkovski, rukovoditeljica

hotelijerstvo@np-brijuni.hr
recepcija@np-brijuni.hr
sport-org@np-brijuni.hr.
Hotelijerstvo: +385 52 525 839
Recepcija: +385 52 525 861; +385 99 468 6376
Sport: +385 52 525 544; +385 98 399 535

Odjel za pripremu i provedbu projekata

Maša Mihelić, rukovoditeljica

projekti@np-brijuni.hr
+385 52 525 915; +385 99 589 8728

Odjel za pravne, kadrovske i opće poslove

Milena Kostović, rukovoditeljica

pravna-sluzba@np-brijuni.hr
kadrovska@np-brijuni.hr
zop@np-brijuni.hr
pzi@np-brijuni.hr
Odjel za pravne poslove: +385 52 525 804; +385 98 190 1705
Kadrovska: +385 52 525 801; +385 52 525 525
Zaštita osobnih podataka: +385 52 525 804; +385 98 190 1705

Odjel za financijsko-računovodstvene poslove i nabavu

Lorena Žunić, rukovoditeljica

financije@np-brijuni.hr
nabava@np-brijuni.hr
Financije i računovodstvo: +385 52 525 500; +385 98 420 440
Nabava: +385 52 525 812; +385 98 441 050

Odjel za održavanje i prijevoz

Marina Giachin Paoletić, rukovoditeljica

odrzavanje@np-brijuni.hr
prijevoz@np-brijuni.hr
Održavanje: +385 52 525 904; +385 99 607 9101
Prijevoz: +385 98 205 850; +385 99 359 0845
IT: +385 52 525 950

Odjel za sigurnost i zaštitu na radu

Milenko Cukerić, rukovoditelj

milenko.cukeric@np-brijuni.hr
T: +385 52 525 809; M: 098 450 772
Vatrogasci: +385 52 525 827; +385 98 399 513
Propusna: +385 52 525 830; +385 99 219 7062